Simulovaný let se stíhačkou F16
Simulovaný let se stíhačkou F16

Stíhačka F16  má nového pilota. Vás

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké je to ovládat stíhačku? Mysleli jste si, že není možné, abyste si vyzkoušeli její ovládání? Omyl. Možné to je a je to velmi jednoduché. Stačí si zakoupit tento zážitek a můžete se pustit to řízení stíhačky F16 tak, jako by bylo Vaše. 
 
Piloti, kteří Vám budou k dispozici po celou dobu zážitku, jsou piloti, kteří létají na stroji JAS-39 Gripen. Nechte se od nich něčemu přiučit a zažijte jedinečný let. Nejdříve budete seznámeni se simulátorem, který je naprosto identický s originální palubní dekou ve stíhačce. Dále bude následovat osvojení vzletu ze základny, které je důležité pro následný tréninkový vzdušný souboj. Tento souboj Vás naučí, jak správně zaměřit a vystřelit pomocí kanonu či řízené rakety. Pokud se Vám podaří v souboji přežít, přistanete na základně a budete si moci gratulovat po úspěšně zvládnutém letu.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
88%
vědomosti
72%
dovednosti
75%
rozhled
64%
pro dospělé
97%
pro muže
100%
pro ženy
88%
pro seniory
54%

Manuel Poláček
vědomosti 73%
dovednosti 73%
rozhled 65%
pro dospělé 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
náročné psychicky 82%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.