Pilot Boeingu (simulátor)
Pilot Boeingu (simulátor)

Pilotování Boeingu chce nejen zkušenosti, ale i odvahu

Boeing patří mezi největší opravní letouny. Dokáže uvézt až 543 cestujících a má celkem tři paluby. Jeho vzhled je elegantní a moderní. Jeho konstrukce působí mohutně a vyvolává respekt. Dostat možnost ovládat toto letadlo, je velmi těžké a náročné.

Simulátor řízení tohoto letadla Vám nabídne možnost, si vyzkoušet, jaké by to bylo, kdybyste opravdu řídili tohoto letouna. Instruktor Vás nejdříve seznámí se vším, co takový zkušený pilot potřebuje vědět, a poté si řízení nejznámějšího letedla vyzkoušíte na vlastní kůži. Před samotným vzlétnutím na Vás ovšem ještě čeká kontrola všech přístrojů, včetně těch, pro komunikaci s řídící věží. Vyzkoušíte si vzlétnutí, let v bouřce i samotné přistání. Musíte být ale obezřetní, nikdy nevíte, jaká situace Vás může překvapit.

Simulátor Boeingu je přesně identický s kabinou opravdového letounu. Funkční kopie skutečné kabiny Vám pomůže zapomenout, že se nacházíte pouze na simulátoru, nikoliv v opravdivém letadle.

 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nespoutanost
75%
adrenalin
91%
náročné psychicky
68%
zručnost
97%
pro dospělé
88%
mrazení
28%
pro děti
39%
bezmocnost
24%
zábavnost
62%
vzrušení
56%
relaxace
23%
dovednosti
72%
pro muže
100%

Mikys
adrenalin 91%
náročné psychicky 72%
zručnost 94%
pro dospělé 85%
nespoutanost 75%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.